O nas ...

„Społem” PSS jest blisko Twojego domu już od ponad 70 lat. Od początków, które sięgają roku 1942, kiedy to rozpoczęliśmy działalność handlową, poprzez rok 1983, kiedy staliśmy się samodzielną i samofinansującą się jednostką, aż do dzisiaj niezmiennie rozwijamy się dla naszych klientów. Tylko najlepsi mogą przetrwać tak długo.
Udowadniamy, że codzienne zakupy ulubionych produktów dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach, mogą być przyjemnością w przyjaznym sklepie o wysokim standardzie niedaleko domu, na swoim osiedlu.
Klienci nam zaufali, a to zobowiązuje dlatego sukcesywnie poszerzamy ofertę handlową, organizujemy akcje promocyjne, promujemy produkty marki własnej, modernizujemy i unowocześniamy placówki.
Zapraszamy do 24 placówek, w większości samoobsługowych: spożywczych, kosmetycznych, agd, przemysłowych i odzieżowych. Niedawno przeprowadziliśmy remodeling sklepów w „Gama”, które oferują bogatą ofertę świeżych i regionalnych produktów oraz ciekawe promocje i liczne gazetki promocyjne. Są to sklepy: nr 23 (os. Kopernika 5), nr 24 (os. Armii Krajowej 11), nr 27 (ul. Słowackiego 29), nr 70 (ul. Poniatowskiego 45).
Bardzo atrakcyjne ceny i szeroki asortyment kosmetyczno – chemiczny zapewniamy w naszych dwóch drogeriach ogólnopolskiej sieci sklepów drogeryjnych LABOO.
Niezmiennie od 2006 roku współpracujemy z firmą odzieżową „TIFFI” i w salonie przy ulicy Grodzkiej prowadzimy sprzedaż odzieży damskiej i młodzieżowej tej znanej marki.
Działalność produkcyjną Spółdzielni prowadzimy w Piekarni nr 2 i w zakładzie produkcyjnym Kuchnia Domowa. Warto podkreślić, że nasze wyroby piekarnicze i garmażeryjne są tradycyjne i naturalne. A społemowski Żurek Jarosławski gości w większości jarosławskich domów nie tylko od święta.
Równolegle z działalnością gospodarczą prowadzimy szeroką działalność charytatywną oraz wspieramy klub sportowy.
Wierzymy, że naszym zyskiem jest dobra jakość usług i zadowolenie klientów.
copyright © by pssjaroslaw.pl
XHTML CSS